Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Mialis design

Netradiční snubní prsteny

Tepané snubní prsteny BRITTON

25,998Kč

Naše netradiční snubní prsteny jsou dokonalou přehlídkou poctivého zlatnického řemesla, které je nám vlastní. Originální snubní prsteny s neotřelým designem, který se hodí pro náročné páry anebo pro všechny milovníky alternativního stylu. Pokud se rozhodujete vstoupit do manželství se symbolickými snubními prsteny, tato kategorie je pro vás ta pravá.
Naše zlaté netradiční snubní prsteny jsou protikladem k těm klasickým jednoduchým kroužkům, které jsou dlouholetou stálicí ve světě šperků.

Netradiční snubní prsteny ze zlata jsou skvělou volbou, pokud hledáte šperk, který vás dokonale vystihne a propojí s milovaným partnerem.
Rádi jezdíte na výlety, na horské túry a rádi splynete s přírodou? Poté by vás mohly oslovit naše Netradiční snubní prsteny ze zlata TATRY anebo Nerovnoměrné atypické snubní prsteny ze zlata LUANA. Ty vám budou připomínat krásu přírody, která je sice nedokonalá, ale o to více fascinující. Snubní prsteny v organickém tvaru v posledních letech přibírají na popularitě. Naší výhodou je, že si vždy můžete vybrat, zda byste chtěli snubní prstýnky ze žlutého zlata, z bílého nebo růžového. Rovněž si můžete zvolit povrch snubních prstenů - může být matný nebo lesklý.

V naší zlatnické dílně vyrábíme i mnoho alternativních snubních prstenů s originálním povrchem, na kterém pracujeme ručně za pomoci nejnovějších nástrojů a technologií. Díky tomu si můžete být jistí dokonale odvedenou prací, na kterou poskytujeme i doživotní záruku.

Mezi nejoblíbenější povrchy patří různě tepané, škrábané, zmatněné a jinak upravené. Některé snubní prsteny působí rustikálnějším dojmem a hodí se i jako boho šperky. Jiné jsou dokonalými zástupci minimalistických snubních prstenů. Naši zákazníci milují hlavně Tepané snubní prsteny z bílého zlata BOME a z decentnějších modelů Matné snubní prsteny s tepaným povrchem ETAIN.

Pokud tedy nejste zastánci zlatých snubních prstenů s diamanty, naše designové snubní prsteny vás příjemně překvapí. Chcete-li i vy nosit autorský šperk z naší dílny a chtěli byste ho ještě více upravit k obrazu svému, určitě nás kontaktujte. Šperky na míru jsou naší parketou a moc rádi vyjdeme vstříc každému nápadu.
Nezapomeňte, že do všech našich snubních prstenů poskytujeme základní vnitřní gravírování zdarma v pěti stylech písma.
Pokud máte ale vlastní oblíbený font, nebojte se nám také ozvat.
Nechte se okouzlit našimi alternativními snubními prsteny ze zlata a vyberte si z naší nabídky ty pravé!