Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
PLATINOVE PRSTENY

Platinové snubní prsteny

Každá svatba si žádá něco extra. Platina představuje jeden z nejvzácnějších kovů, který bude perfektně ladit s tak vzácným okamžikem, jako je právě váš velký den. Hledáte opravdu speciální šperky? Rozhodně nepřehlédněte kategorii s platinovými snubními prsteny.


Platinové prsteny, které vznikají v našem šperkařském ateliéru, patří do jedné z nejzákladnějších kolekcí snubních prstenů. Naši šperkaři vkládají do každého kousku maximální péči, a tak si můžete být jistí, že i váš ručně vyrobený snubní prsten bude vytvořen z materiálů v nejvyšší kvalitě s exkluzivním opracováním a do detailu promyšleným designem.

Prsteny z platiny si získají srdce všech budoucích novomanželů, kteří milují luxus. Díky jemnému lesku vytváří každý platinový prsten honosný, mnohdy až přepychový dojem. Pokud také patříte mezi takové páry, nebojte se sáhnout po platinových špercích, jejichž krása je okázalá a nadčasová.

TIP MIALIS: Platina je navíc hypoalergenní! Představuje tak ideální volbou pro ženy i muže, kteří mají citlivou pokožku a nevyhovují jim slitiny nacházející se ve zlatých špercích.


Luxusní snubní prsteny si můžete vybrat z naší stávající nabídky. Všechny milovníky tradic okouzlí snubní prsteny s diamantem. Když se spojí oslnivý třpyt drahokamu spolu s leskem platiny, vzniknou šperky, kterým nelze odolat. Přijdete si na své, i pokud toužíte po netradičních snubních prstenech. Stačí, když pro svůj platinový prsten zvolíte tepaný nebo škrábaný povrch. Tento prvek je nejen originální, ale také moderní a na platině dokonale vynikne.

Jestliže máte jasnou představu o tom, jak by měly vaše snubní prstýnky vypadat, kontaktujte nás. S radostí proměníme vaše nápady v personalizované šperky a vytvoříme vám snubní prsteny na míru. A pokud toužíte po platině, ale své favority jste našli mezi zlatými snubními prsteny, nedělejte kompromisy. Oslovte nás a informujte se o jeho platinové verzi.

Věříme, že si snubní prsteny z platiny zamilujete. Vyberte si ty pravé kousky online nebo v našem klenotnictví a budou vám dělat společnost navěky!

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews