Dear customers, showroom in Prague exclusively open also at Saturday 9. and 16.12.! ♥ Only for booked appointments. Book your time now!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Perlové šperky

Perlové šperky

Perly budí odedávna dojem luxusu a elegance a jsou právem spojovány se vkusem. Dávno neplatí, že nesluší i mladším ročníkům - schválně si zkuste, jak skvěle vypadají perlové náušnice s klasickou bílou košilí a koženým “křivákem”, doplněné o minimalistický náramek třeba z naší kolekce minimalistické šperky. Perlový náhrdelník, prsten i ostatní šperky s perlou vždy ukazují nejen ji, ale i zlaté detaily a zpracování šperků. Lze je vyrobit v elegantním bílém, klasickém žlutém, nebo romanticky laděném růžovém zlatě podle toho, při jaké příležitosti si tyto šperky přejete nosit. Zlaté náušnice s perlou z klasického žlutého zlata jsou příjemně okázalé a budou se hodit k dámě, která je již umí nosit. Oproti tomu drobnější náušnice z růžového zlata s černou perličkou vyniknou na ženě, která k nim nechce svádět veškerou pozornost a hodí se na univerzálnější nošení. Zlatý prsten s perlou je tradiční šperk vhodný například jako dárek ke zlaté svatbě, mamince vašeho partnera či partnerky a hodí se i jako dárek k vánocům. Jemný lesk perel je pro mnoho lidí naprosto nepřekonatelný. Naše perly pečlivě rozlišujeme na mořské a říční perly a naleznete u nás i vzácné a   dekadentní černé perly nebo šperky z broskvových perel, které plní svůj účel jako krásný dárek k promoci za vynaložené úsilí při studiu.
TIP: Nenašli jste zde svou perlu? Pro výběr unikátního šperku se nechte okouzlit něčím pohádkovým z kategorie originální šperky. Dokážete vybrat pouze jednoho favorita?

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews