Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Perlové šperky

Perlové šperky

Pravé perly budí už od dávných časů dojem luxusu a elegance a jsou právem spojovány se vkusem. Už dávno neplatí, že perlové šperky nesluší mladším ročníkům – schválně si zkuste, jak skvěle vypadají perlové náušnice s klasickou bílou košilí a koženým “křivákem”, doplněné o minimalistický náramek třeba z naší kolekce minimalistické šperky


Zlaté šperky s perlami lze vyrobit v elegantním bílém, klasickém žlutém, nebo romanticky laděném růžovém zlatě podle toho, při jaké příležitosti si tyto kousky přejete nosit. Náušnice s perlou z klasického žlutého zlata jsou příjemně okázalé a budou slušet dámám, které je již umí nosit. Oproti tomu drobnější zlaté náušnice s černou perlou v růžové variantě zlata vyniknou na ženách, které k nim nechtějí svádět veškerou pozornost a využijí je spíše na univerzálnější nošení. A když se spojí jemný lesk perel spolu s bílým zlatem, mohou být perlové náhrdelníky či náušnice využity i jako svatební šperky pro nevěstu a decentně doladí její svatební outfit.


Jestliže zrovna hledáte tip na dárek pro ženu, zlaté šperky budou ideální volbou. Zlatý prsten s perlou je tradiční šperk vhodný například jako dárek ke zlaté svatbě. Náhrdelník s perlou udělá radost třeba mamince vašeho partnera či partnerky. Perlový náhrdelník ale můžete zabalit i jako dárek k Vánocům či k narozeninám. 


Naše perly pečlivě rozlišujeme na mořské perly a sladkovodní perly. Naleznete u nás ale také vzácné a dekadentní černé perly nebo šperky z broskvových perel, které plní svůj účel jako krásný dárek k promoci za vynaložené úsilí při studiu.


Ať už si vyberete perlový náhrdelník, zlaté náušnice s perlou, nebo perlový prsten, naše originální šperky si zamilujete. Vždy totiž zdůrazňují nejen krásu perel, ale také eleganci zlatých detailů a precizní zpracování celého šperku. 


TIP: Nenašli jste zde svou perlu? Pro výběr unikátního šperku se nechte okouzlit něčím pohádkovým z kategorie netradiční šperky. Dokážete vybrat pouze jednoho favorita?

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews