Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
VSECHNY PRSTENY

Všechny prsteny

Zlatý prsten s diamanty ARETE

34,374Kč

Zlatý prsten s diamantem AMY

27,513Kč

Zdá se, že jich je tolik, až přechází zrak a vybrat jeden zásnubní prsten snad ani nelze, že? Naše zásnubní prsteny jsou šperky prémiové kvality, na kterých si dáváme maximálně záležet a promítáme do nich náš autorský design.
Pokud si přejete dodržet úctu k tradici a vybrat pro svou vyvolenou diamantový zásnubní prsten, rozhodně je to dobrá volba se kterou neuděláte chybu - diamanty jsou věčné a třpyt přesného výbrusu si jistě získá její srdce.
Stále větší popularitě se těší jednoduché minimalistické prsteny a tento trend se týká rovněž prstenů zásnubních - i k této příležitosti lze vybrat jednoduchý zlatý prsten, který svou nenápadností nechá vyniknout kráse své majitelky a stane se nadčasovým šperkem pro každou příležitost.. Váháte-li před žádostí o její ruku mezi originalitou a tradiční jemností zásnubního prstenu, skvělá volba je netradiční prsten s drahokamy - například prsten s měsíčním kamenem je zároveň luxusní šperk hodný této příležitosti, ale nese s sebou i dávku originality díky netradičnímu drahokamu. A pokud vyloženě toužíte po netradičních zásnubách a váš prsten tomu má odpovídat, vybrat unikátní zásnubní prsten by se vám mělo podařit v naší kategorii Originální zásnubní prsteny. Opravdové skvosty, které nemusí být nutně extravagantní. Jsou zkrátka jiné a stejně tak jiné se nesmí bát být jejich budoucí majitelky. Vynikají kvalitou řemeslného zpracování prémiové kvality a jsou pro ženy, které se nebojí.
TIP MIALIS: Myslete na to, že žena nosí zásnubní a snubní prsten současně a nahlédněte do nabídky všech snubních prstenů.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews