Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
VSECHNY PRSTENY

Všechny prsteny

SALE
SALE
SALE

Zdá se vám, že je v naší nabídce tolik zásnubních prstenů, až z toho přechází zrak? A vybrat jeden? Nebojte, není to žádný nadlidský úkol. Všechny kousky, které u nás najdete, jsou ručně vyráběné šperky, na nichž si dáváme maximálně záležet. Můžete si tak být jistí, že mají pomyslný punc nadstandardní kvality. Jestliže tedy hledáte prémiový designový šperk, půjde vám to samo!


Pokud máte úctu k tradicím a přejete si dodržet je při zásnubách, rozhodně neuděláte chybu, když zvolíte zásnubní prsten s diamantem. Třpyt přesného výbrusu diamantu si jistě získá její srdce a tento luxusní šperk se stane věčným symbolem vaší lásky. A pokud nechcete investovat do diamantů, prohlédněte si kolekci s lab-grown diamanty nebo zásnubní prsteny s moissanity, které představují na první pohled velmi podobnou, ale levnější alternativu k diamantům. 


V posledních letech se těší stále větší oblibě minimalismus a tento trend se týká i šperků. Jestliže tedy vy a vaše partnerka patříte mezi milovníky jednoduchosti, ideální volbou bude minimalistický zásnubní prsten. Díky jeho nenápadnosti vynikne krása jeho majitelky a jednoduchý zlatý prsten se stane nadčasovým šperkem pro každou příležitost.


Váháte-li před zásnubami mezi originalitou a tradiční jemností zásnubního prstenu, překvapte svou drahou polovičku zásnubním prstenem s drahokamy – například prsten s měsíčním kamenem je přepychový kousek hodný této příležitosti, ale nese s sebou i dávku jedinečnosti díky netradičnímu drahokamu. 


A pokud jste si vysnili skutečně originální žádost o ruku, měl by tomu odpovídat i váš prsten. Originální zásnubní prsten se vám zaručeně podaří vybrat v naší kategorii Netradiční zásnubní prsteny. Najdete v ní opravdové skvosty, které nemusí být nutně extravagantní. Jsou zkrátka jiné. A přesně takové by měly být i jejich budoucí majitelky, které by se neměly bát vybočit z řady. 


Všechny naše zlaté šperky jsou k dostání ve třech variantách, a těmi jsou bílé zlato, žluté zlato a růžové zlato. Díky této možnosti můžete zásnubní prstýnky personalizovat. Tak se pusťte do výběru, z našich originálních šperků si vybere zaručeně každý!


TIP MIALIS: Myslete na to, že žena nosí zásnubní a snubní prsten současně a nahlédněte také do nabídky všech snubních prstenů.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews