Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
VŠECHNY SNUBNI PRSTENY

Všechny prsteny

Tepané snubní prsteny BRITTON

25,998Kč

Říká se, že kdo hledá, ten najde. To může platit jak pro hledání druhé polovičky, tak pro hledání snubních prstenů. Pokud jste tady, krok jedna už máte pravděpodobně za sebou. My jsme tu proto, abychom vám pomohli s výběrem pravých snubních prstýnků.

Naše nabídka je opravdu rozsáhlá, a tak věříme, že si v kolekci svatebních prstenů vyberou všichni. Naší parketou jsou zlaté snubní prsteny, které můžete přizpůsobit svým preferencím a zvolit žluté, růžové či bílé zlato. Barvy kovů lze ladit v rámci jednoho šperku, takovým modelům říkáme kombinované snubní prsteny. Vyrábíme také stále více oblíbené černé snubní prsteny, které jsou určené spíše pro odvážnější dvojice. Jestliže vás černá barva neokouzlila, ale chcete pro svůj velký den něco originálního, můžete omrknout netradiční snubní prsteny – v této kolekci se zaručeně zamilujete do těch pravých prstýnků. Páry dávající přednost jednoduchosti mohou omrknout minimalistické snubní prsteny nebo klasické snubní prsteny. V obou kategoriích najdete velmi decentní šperky s čistým designem. Když už jsme u té klasiky, rozhodně nechybí ani snubní prsteny s diamantem. Ty bodují především u nevěst. Pokud by si žena přála více diamantů, můžete sáhnout po snubních prstenech eternity. Ty se skvěle kombinují s ostatními šperky a vyvolávají nepřekonatelný wow-efekt. Kromě snubních prstenů ze zlata vyrábíme i zajímavé platinové snubní prsteny, které vás zaujmou svým autorským zpracováním.

U šperků si navíc budoucí novomanželé mohou vybírat také šířku kroužků. Pokud tedy nevěsta touží po jemném prstýnku, zatímco muž po robustnějším kousku, přijdou si na své oba. A když to konkrétní model dovolí, lze navolit také povrch, který může být buď matný, lesklý, nebo třeba ručně tepaný či škrábaný. Fantazii se meze nekladou! Máte-li speciální přání, neváhejte se na nás obrátit a my vaše vysněné kousky přetavíme v opravdové snubní prsteny, kterými potvrdíte vaši věčnou lásku. 


TIP MIALIS: Protože bude žena pravděpodobně nosit snubní a zásnubní prsten na jedné ruce, zkuste myslet dopředu a podívejte se také do kategorie se zásnubními prsteny.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews