Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
VŠECHNY SNUBNI PRSTENY

Všechny prsteny

Tepané snubní prsteny BRITTON

23,998Kč

Naše nabídka snubních prstenů je opravdu rozsáhlá. U všech jsme si potrpěli na design a čistotu šperkařské práce a všechny jsou ručně vyrobeny v ateliéru Mialis v centru Prahy.
V nabídce snubních prstenů máme nadčasové prstýnky, které jsou především komfortní a tvoří pak jeden ze šperků, které jsou takzvaně basic - základní. Mohou to být tenčí kroužky - minimalistický prsten je moderní a snubní prsteny bílé zlato přímo milují.
Naší specialitou jsou zlaté snubní prsteny a nezapomeňte, že žluté, bílé a růžové zlato lze kombinovat i v rámci jednoho šperku. Vyrábíme i zajímavé a originální platinové snubní prsteny, které vás zaujmou svým autorským zpracováním, ručně vyvedeným škrábaným či tepaným povrchem nebo třeba povrchem s reliéfem kůry stromu.
Neopomeňte černé snubní prsteny, elegantní hit posledních sezón a snubní prsteny s diamantem. Může být jeden jako symbol ženina významu ve vztahu, či jich může být více po obvodu kroužku. Tyto eternity snubní prsteny se pak skvěle kombinují s ostatními šperky a vyvolávají nepřekonatelný wow-efekt.
TIP MIALIS: Protože bude žena pravděpodobně nosit snubní a zásnubní prsten na jedné ruce, zkuste myslet dopředu a podívejte se do kategorie všechny zásnubní prsteny a zde vybírejte.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews