Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
VSECHNY ZLATY SPERKY

Všechny šperky

SALE

Zlatý šperk v krásné krabičce bude vždy patřit mezi nejoblíbenější dárky a zároveň je skvělou investicí. Zakládáme si nejen na použití toho nejkvalitnějšího zlata, ale také na autorském designu šperků, které v našem ateliéru vyrábíme v samotném srdci staré Prahy.
V naší nabídce najdete dechberoucí zlaté náhrdelníky, které lze na přání gravírovat, osadit diamanty či je nechat na krásných lehkých řetízcích vyniknout na kůži své majitelky v minimalistickém provedení - diamantový přívěsek se znamením zvěrokruhu je horký tip na nadcházející sezónu.
Můžete se také nechat okouzlit a vybrat zlaté náušnice a pozor, neomezujte se pouze na bílé zlato nebo klasické žluté zlato. Náušnice růžové zlato přímo milují, jejich romantický nádech rozzáří tvář každé ženy. Nebojte se ale vsadit i na výraznější modely, například perlové náušnice jsou elegantní stálice a dávno neplatí, že se hodí pouze k dámám úctyhodného věku.
Nepřehlédněte broskvové perly! Kolekce šperků Mialis vyniká svým citem pro detail, který je obzvlášť patrný na náramcích a náušnicích, kterým naši šperkaři vdechují půvab mistrovské řemeslné práce, aniž by musel být výsledek za každou cenu okázalý - náramky z bílého zlata vás překvapí svou jemností a provedení náušnic je pečlivé od malých nenápadných peciček po výrazné zlaté kruhy. A co drahé kameny? Projděte si naše zlaté náušnice s kamínkem, ze kterých přechází zrak a prohlédněte si i stříbrné šperky, které máme v nabídce.
Naší srdcovou záležitostí jsou dechberoucí zlaté prsteny. Zlaté zásnubní prsteny jsou ve většině případů zásnubní prsteny s diamantem briliantového brusu, který si získá srdce (a ruku) každé ženy. Myslíme ale i na milovnice originality, které se zhlédnou v netradičních zásnubních prstenech, ať už autorským designem, nebo třeba osazením černým diamantem.
V naší nabídce naleznete ale i zlaté prstýnky pro jiné příležitosti - dárky k narozeninám pro ženy, výročí svatby nebo dárky k vánocům. Počkat, a kdy jste si koupila něco nádherného sama pro sebe?

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews