Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
VSECHNY ZLATY SPERKY

Všechny šperky

SALE

Zlaté vločky ARIANA s diamanty

5,500Kč 5,790Kč

SALE
SALE

Zlaté karma náušnice s diamanty GARURASANA

6,173Kč 6,498Kč

SALE
SALE

Zlaté napichovací náušnice kočka CAT

5,406Kč 5,691Kč

SALE
SALE

Zlatý náhrdelník mommy ROSY

8,420Kč

Dvojitý zlatý prsten GRIFI

4,986Kč

SALE

Zlaté kruhové náušnice MOZZA

5,218Kč 5,493Kč

SALE
SALE

Zlaté minimalistické náušnice karma USKE

4,730Kč 4,979Kč

SALE

Zlaté minimalistické karma náušnice ROLI

5,309Kč 5,589Kč

Zlatý prsten s diamanty ARETE

31,774Kč

SALE

Zlaté minimalistické náušnice MALTE

4,721Kč 4,970Kč

Zlatý prsten s diamantem AMY

27,513Kč

SALE

Zlatý šperk v krásné krabičce bude vždy patřit mezi nejoblíbenější dárky a zároveň je skvělou investicí. Zakládáme si nejen na použití toho nejkvalitnějšího zlata, ale také na autorském designu šperků, které v našem ateliéru vyrábíme v samotném srdci staré Prahy.
V naší nabídce najdete dechberoucí zlaté náhrdelníky, které lze na přání gravírovat, osadit diamanty či je nechat na krásných lehkých řetízcích vyniknout na kůži své majitelky v minimalistickém provedení - diamantový přívěsek se znamením zvěrokruhu je horký tip na nadcházející sezónu.
Můžete se také nechat okouzlit a vybrat zlaté náušnice a pozor, neomezujte se pouze na bílé zlato nebo klasické žluté zlato. Náušnice růžové zlato přímo milují, jejich romantický nádech rozzáří tvář každé ženy. Nebojte se ale vsadit i na výraznější modely, například perlové náušnice jsou elegantní stálice a dávno neplatí, že se hodí pouze k dámám úctyhodného věku.
Nepřehlédněte broskvové perly! Kolekce šperků Mialis vyniká svým citem pro detail, který je obzvlášť patrný na náramcích a náušnicích, kterým naši šperkaři vdechují půvab mistrovské řemeslné práce, aniž by musel být výsledek za každou cenu okázalý - náramky z bílého zlata vás překvapí svou jemností a provedení náušnic je pečlivé od malých nenápadných peciček po výrazné zlaté kruhy. A co drahé kameny? Projděte si naše zlaté náušnice s kamínkem, ze kterých přechází zrak a prohlédněte si i stříbrné šperky, které máme v nabídce.
Naší srdcovou záležitostí jsou dechberoucí zlaté prsteny. Zlaté zásnubní prsteny jsou ve většině případů zásnubní prsteny s diamantem briliantového brusu, který si získá srdce (a ruku) každé ženy. Myslíme ale i na milovnice originality, které se zhlédnou v netradičních zásnubních prstenech, ať už autorským designem, nebo třeba osazením černým diamantem.
V naší nabídce naleznete ale i zlaté prstýnky pro jiné příležitosti - dárky k narozeninám pro ženy, výročí svatby nebo dárky k vánocům. Počkat, a kdy jste si koupila něco nádherného sama pro sebe?

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews