Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
ZASNUBNI PRSTENY

Atypické zásnubní prsteny

Atypické zásnubní prsteny

Minimalistické Zásnubní Prsteny

Minimalistické Zásnubní Prsteny

Diamantové Zásnubní Prsteny

Diamantové Zásnubní Prsteny

Zlaté Zásnubní Prsteny

Zlaté Zásnubní Prsteny

Zásnubní Prsteny S Drahokamy

Zásnubní Prsteny S Drahokamy

Zásnubní prsteny

Fancy diamantový prsten NOBILIS

49,381Kč

V Mialis víme, že zásnubní prsten je slib daný z lásky. Jste u nás správně, pokud hledáte zásnubní prsten z bílého zlata, ale i zásnubní prsten ze žlutého zlata či růžové zlata jsou naší parketou - zlatý zásnubní prsten je šperk, který opravdu umíme a dělá z nás mistry v oboru. Zásnubní prsteny bílé zlato s diamantem pozvednou na materiál, který je přímo stvořen k jejímu “Ano.”

V naší nabídce máme šperky, které zaujmou svými romantickými jemnými tóny, nebo naopak čistou nadčasovou elegancí. Mysleli jsme o krok dopředu - snubní a zásnubní prsten mohou ladit dohromady a proto se naše zásnubní prsteny skvěle kombinují se šperky ze sekce snubní prsteny

Originální šperkařská práce a láska ke kráse dala vzniknout řadě, v níž jistě naleznete její vysněný zásnubní prsten s diamantem té nejvyšší kvality, z jejichž luxusního lesku se budete moci těšit po celý život.

Výsadou našich šperků je neotřelý autorský design a pokud uvažujete dopředu, můžete nahlédnout na stránku zásnubní sety a inspirovat se těmi nejkrásnějšími kombinacemi.

Dáváme si záležet na výběru vzácných drahých kamenů i zlata, které přetváříme ve vysněné šperky k pohádkové žádosti o ruku. Inspirujeme se současnými trendy a je na vás, zda zvolíte prsten z řady jednoduché zásnubní prsteny, či vás uchvátí něco z kolekce drahokamů.

Naše zásnubní prsteny jsou pro ženy, které jsou jedinečné a nebojí se dát to světu vědět, ale i pro ty, které jsou věrné klasické kráse třpytivého solitéru. Jsou pro ženy, které říkají „ano“. TIP: Něco extra najdete také v kategorii platinové zásnubní prsteny.