Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
ZASNUBNI PRSTENY

Atypické zásnubní prsteny

Atypické zásnubní prsteny

Minimalistické Zásnubní Prsteny

Minimalistické Zásnubní Prsteny

Diamantové Zásnubní Prsteny

Diamantové Zásnubní Prsteny

Zlaté Zásnubní Prsteny

Zlaté Zásnubní Prsteny

Zásnubní Prsteny S Drahokamy

Zásnubní Prsteny S Drahokamy

Zásnubní prsteny

Našli jste tu pravou, se kterou chcete strávit zbytek života? Pokud ano, srdečně vám gratulujeme! A jestli vás v blízké době čekají zásnuby, až vyřknete tu nejkrásnější otázku v životě, rádi budeme u toho – tedy naše zásnubní prsteny. 


Zásnubní prsten symbolizuje nekonečný slib důvěry, věrnosti či lásky. Jak vybrat ten správný? Kolekce šperků Mialis je velice široká, takže pokud se vám zdá, že zvolit jeden není ve vašich silách, chápeme vás. Ale nebojte, není to zas takový oříšek. Zásnubní prstýnek bude vyladěný k dokonalosti – stačí když budete vybírat srdcem a vezmete v potaz své představy a preference jeho budoucí majitelky!


Žádost o ruku je velká věc. Proto se nebojte omrknout třeba luxusní šperky, jimiž rozhodně svou drahou polovičku mile překvapíte. Tradiční a oblíbenou variantu představuje zásnubní prsten s diamantem. Pokud se vám líbí diamanty, ale chcete etičtější variantu, mohly by vás zaujmout zásnubní prsteny laboratorní diamanty. Ještě dostupnější alternativou pak může být prsten s moissanitem, který je diamantům velmi podobný. 


Jestliže jste si vysnili originální zásnuby, neváhejte nahlédnout do speciální kolekce, kde najdete netradiční zásnubní prsteny. Pro odvážné ženy, jež chtějí vyčnívat, máme mnoho extravagantních modelů. Dámy, které jen chtějí být jiné, budou nadšené z decentnějších atypických prstenů.


Oblíbené jsou i minimalistické zásnubní prsteny, které se dají krásně kombinovat se snubními prsteny a obecně jsou vhodné pro trendy vrstvení šperků. I samotné ale udělají velkou parádu a nechají vyniknout krásu jeho majitelky. 


Prsteny s drahokamy budou skvělou volbou pro všechny milovnice pestrých barev. Tyto originální šperky jsou totiž osazeny kameny v nejrůznějších odstínech. Rozhodnete se pro pastelově růžový safír, pronikavě modrý topaz, výrazně fialový ametyst, nebo netradiční salt and pepper diamant?


Ať už zvolíte jakkoliv, se zlatými zásnubními prsteny z kolekce Mialis neuděláte chybu. Všechny ručně vyráběné šperky z našeho ateliéru v centru Prahy vznikají s největším důrazem na prémiovou kvalitu materiálů, precizní zpracování i kreativní design. Každému kousku věnujeme maximální pozornost, aby se nejednalo jen o další doplněk, ale o výjimečný šperk, jenž se stane součástí vašich příběhů. Vyberte si prsten, jenž bude na společné cestě provázet i vás.


TIP MIALIS: Nezapomeňte, že pokud klapnou zásnuby (a my věříme, že ano), bude vás čekat svatba. Tak rovnou omrkněte i naše okouzlující snubní prsteny.