Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
PERSONALIZOVANÉ ŠPERKY

Zlaté personalizované prsteny

Zlaté personalizované prsteny

Zlaté personalizované náhrdelníky

Zlaté personalizované náhrdelníky

Personalizované náušnice

Personalizované náušnice

Personalizované náramky

Personalizované náramky

Personalizované šperky

Náhrdelník s kroužkem SOLOBA

6,993Kč

Zlatý náhrdelník mommy ROSY

8,420Kč

Protože naše šperky vyrábíme s tou největší kreativitou, a jsme otevřeni všem nápadům, máte na malou chvíli možnost stát se jedním z nás. Personalizované šperky jsou tím nejoriginálnějším dárkem, který můžete vašim blízkým dát.

Můžete popustit uzdu vaší fantazie a nechat do náhrdelníku, náramku, prstenu či náušnic, vygravírovat jméno, iniciály, důležité datum, GPS lokaci, QR kód nebo symbol, který pro vás či vaše blízké mnoho znamená. Darovat symbolický šperk dokáže vykouzlit větší radost, než byste čekali. Všichni milujeme méně či více skryté významy.

Zlaté personalizované šperky se hodí pro speciální příležitosti. Můžete je darovat k důležitému výročí nebo události. Přemýšlíte jaký šperk věnovat k narození dítěte? Zlaté personalizované přívěsky nebo náhrdelníky vám poskytnou mnoho příležitostí. Mnoho maminek u sebe rády nosí jména svých dětí či manžela. Pro takové příležitosti doporučujeme prohlédnout naši kolekci zlatých personalizovaných náramků. Šperk s monogramem je rovněž krásným dárkem k ukončení studií. Zlaté personalizované prsteny mohou posloužit jako krásná památka, která se vám navždy vepíše do života.

Pokud máte domácí mazlíčky, moc dobře víte, co to znamená láska ke zvířatům. I pro takové případy ručně vyrábíme stříbrné personalizované šperky. Moc rádi vytvoříme šperk, díky kterému budete mít vašeho mazlíčka stále při sobě. Stříbrné personalizované přívěsky a náhrdelníky můžeme ozdobit monogramem anebo i podobiznou vašeho pejska, kočičky a dalších.
Naše stříbrné personalizované náramky se hodí jako první důležitý šperk pro malé i větší princezny. Šperky se znamením anebo souhvězdím budou jejich průvodci kouzelnými momenty života.

Všechny naše zlaté šperky vyrábíme ze 14k zlata ve všech barvách a v plném lesku. Stříbrné šperky tvoříme pouze z rhodiovaného stříbra, které vám nikdy nezčerná.
U personalizovaných šperků z naší zlatnické dílny si můžete vybrat i typ písma. Pokud nenaleznete v naší nabídce oblíbený font, určitě se nás zeptejte na jiné možnosti. Moc rádi vám přizpůsobíme šperk na míru, který bude přesně dle vaší nejtajnější představy.

Možností je opravdu spousta a díky naší dlouholeté praxi se nezastavíme před jakýmkoliv originálním nápadem. Snažíme se vždy na maximum. Domluvte si u nás schůzku, a přijďte se svým návrhem nebo nám napište, a pošlete svůj nápad na email či sociální sítě. Rádi vše důkladně probereme a navrhneme varianty, které dotáhneme do finále tak, aby odpovídaly vaší unikátní představě.