Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Šperky se smaragdem

Smaragd si ve světě šperkařství našel své čestné místo. Není divu. Jeho sytě zelené odstíny jsou tak jedinečné, že mu ledajaký jiný drahokam nemůže konkurovat. Ve společnosti se proto pyšní velké oblibě. Smaragdy se v posledních letech také stávají žádanými investicemi, stejně jako třeba diamanty. Jejich historický význam, unikátní vlastnosti a omezená dostupnost přidává těmto drahokamům na exkluzivitě, a tím pádem i na ceně. Pokud ale neplánujete žádné větší investice, můžete se poohlédnout po laboratorních smaragdech, které představují inovativní, etičtější a levnější alternativu k přírodním smaragdům. 


Šperky se smaragdem si získají srdce nových majitelek svou tajemnou zelenou barvou, která může symbolizovat jejich kladný vztah k přírodě, nebo oblibu fantasy příběhů. V minulosti ale představoval kámen moudrosti či prosperity, a tradovalo se, že tento nádherný drahokam zajišťuje život v harmonii. Ať už věříte na vyšší síly, nebo jen chcete trochu oživit svou kolekci šperků, měl by zdobit vaše šperky smaragd.

A jaké kousky u nás najdete? Samozřejmostí jsou zlaté náušnice se smaragdem. Přijdete si ale na své, pokud hledáte zlatý prsten se smaragdem. A protože vyrábíme i pánské šperky, mysleli jsme i tentokrát na muže a v této kategorii nechybí ani pánský prsten se smaragdem.

Tyto kousky navíc můžete nosit přesně podle vašeho přání. Náušnice se smaragdem podtrhnou vaši eleganci, a můžete je využít na každodenní nošení ke zpestření jednoduchých outfitů. Zazáří ale i na velké večerní, stačí, když k nim přidáte třeba prsten se smaragdem. Všechny naše zlaté šperky vyrobíme tak, abychom splnili vaše představy, takže budete moci vybrat růžové zlato pro romantické duše, žluté zlato pro milovnice klasiky a elegantní bílé zlato.

Pokud ale chcete smaragdové šperky darovat, zpravidla slouží jako dárek k 20. či 35. výročí svatby. Radost ale udělají i jako dárek k narozeninám nebo jiným významným událostem. Jestliže se chystáte požádat svou drahou polovičku o ruku, můžete se spolehnout třeba na zlatý zásnubní prsten se smaragdem, který ji zaručeně okouzlí.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews