Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Stříbrné personalizované náramky

Co takhle nechat si vyrobit šperk s textem na přání? Personalizované šperky nám přesně tuto možnost nabízí.

Stříbrné náramky vyrábíme ručně v naší zlatnické dílně v centru Prahy. Ke každému kousku ušlechtilého materiálu přistupujeme s individuálním přístupem stejně jako k našim zákazníkům.


Čím ozdobíme váš vysněný personalizovaný šperk ze stříbra?
Bude to náramek se jménem, s jedním písmenem, s iniciály, číslicemi, GPS lokací, QR kódem nebo jakýmkoliv symbolem, který pro vás něco znamená? Fantazii se meze nekladou a my se vždy těšíme, co nového si na nás klienti vymyslí.

Stříbrné personalizované náramky mohou mít mnoho podob. Ty naše vyrábíme z kvalitního stříbra, které vždy ještě rhodiujeme. Díky této povrchové úpravě budou stříbrné šperky stále lesklé a bílé bez jediného náznaku černání. Každý náš šperk navíc leštíme do nejvyššího lesku.

Naše personalizované náramky ze stříbra propojujeme s kvalitními řetízky, ale vyrábíme i pár tzv. pevných náramků. Krásně kopírují zápěstí a můžete do nich otisknout, co máte na srdci.

Nejoblíbenější stříbrné náramky jsou ty s písmenem a třpytivým diamantem. Naše zákaznice milují i stříbrné náramky se jménem. V naší zlatnické dílně jej tvarujeme tak, aby dokonale vyjádřilo vaše pravé já. U šperků s textem si vždy můžete vybrat, jaký font se vám líbí nejvíce.

Pro jakou příležitost vybrat stříbrné personalizované šperky? Ideálně jako originální dárek k narozeninám, ke svátku, ke Dni matek nebo na Sv. Valentýna. Pro romantické momenty máme i několik variant náramků se srdíčky.

Speciálně pro narozeniny vyrábíme krásné symbolické náramky se znamením zvěrokruhu anebo se souhvězdím, které se váže k datu narození obdarované osoby. Trochu vesmíru a magie potěší každou citlivou duši.

Personalizované šperky jsou i perfektním šperkem k narození dítěte. Pokud vaše žena upřednostňuje náramky před stříbrnými personalizovanými přívěsky a náhrdelníky, určitě jí u nás vyberete ten pravý poklad. Do náramku můžete vygravírovat jméno dítěte, datum narození nebo rovnou oboje.

Stříbrné personalizované náramky jsou i krásnou památkou pro důležitá výročí nebo životní momenty. Může to být šperk k promoci, povýšení v práci nebo památný šperk na rozlučce se svobodou.

Fantazii se meze nekladou a my pevně věříme, že si u nás vyberete to pravé. Pokud jste nenašli vysněný šperk podle představ, určitě nás kontaktujte. Moc rádi se s vámi spojíme a hned domluvíme na vašem šperku na míru snů. Můžete se na nás spolehnout, že společně vymyslíme něco krásného.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews