Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Stříbrné personalizované šperky

Stříbrné personalizované šperky jsou naší oblíbenou kategorií, která je šitá každému na míru společně s vaším přispěním. Díky těmto šperkům z rhodiovaného stříbra věnujete opravdu elegantní originální dárek, který vaši blízcí velmi ocení.

Co si představit pod personalizovaným šperkem ze stříbra? Může to být přívěsek, náhrdelník, náramek, prsten, náušnice nebo manžetové knoflíčky, které jsou ozdobeny gravírem v podobě jména, iniciálů, důležitého data, GPS lokace, QR kódu nebo symbolu, který pro vás či vaše blízké mnoho znamená. Vaší fantazii se meze nekladou. Jediným limitem ve výrobě unikátního personalizovaného šperku je vaše nápaditost.

Vyberte si z naší široké nabídky stříbrných personalizovaných přívěsků a náhrdelníků ten, který potěší vás nebo vaše blízké nejvíce. Náhrdelník s vygravírovaným jménem, přívěsek s iniciály anebo podobiznou vašeho domácího mazlíčka, řetízek s vytvarovaným jménem přesně dle vaší představy. To všechno jsou jedny z mnoha možností, které personalizované šperky nabízí.

Moc dobře víme, jakou radost mají naši klienti ze stříbrných personalizovaných náramků. Nejčastěji pro ně tvoříme náramky s monogramem nebo s křestním jménem. Takové šperky na míru se nejvíce hodí k narozeninám nebo k svátku. Mnoho maminek má rádo symbolické šperky, které vyjádří jejich nekonečnou lásku k dětem a bližním.

Potkala vás radostná událost a hledáte šperk za porod? Vsaďte na šperky s iniciály, náhrdelník s monogramem anebo náramek se symbolem nožičky dítěte. Uvidíte, jak maminku dojmete štěstím a radostí bez sebe.

Kdo miluje minimalistické šperky, určitě ocení i naše stříbrné personalizované prsteny. Jeden z našich bestsellerů je prsten ve tvaru písmena s diamantem. Umíte si představit, které stříbrné písmeno by vyjádřilo vaší maličkost nebo vaše blízké?

Nezapomínejme na populární přívěsky se znamením. Naše stříbrné náhrdelníky gravírujeme nejčastěji laserem, proto je každá linie symbolu naprosto dokonalá. Pro každé znamení máme i krásné přívěsky se souhvězdím a diamantem. Dokáží krásně rozzářit dekolt a provázet vás důležitými životními událostmi tak, abyste je krásně zvládli.

Nenašli jste typ písma, který by vám vyhovoval? Symbol, který by znamenal přesně to, co chcete vyjádřit? Určitě nás kontaktujte s vaší představou. Moc rádi vám vytvoříme šperk na míru tak, aby splňoval vaše představy.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews