Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Stříbrné personalizované náušnice

Ano, už je to tak. I náušnice můžeme personalizovat dle vašeho přání. Podívejte se na naše modely, které jsme v naší zlatnické dílně vytvořili.

Stříbrné náušnice nejčastěji vytváříme se jménem. Můžeme je vytvarovat do srdíčka a ozdobit ještě drobným diamantem nebo jiným drahokamem. Na šperk z rhodiovaného stříbra vám rádi vygravírujeme cokoliv si budete přát.
Někdo by si rád zvěčnil své jméno anebo jména dětí, jiný dává přednost monogramu, iniciálům, číslicím nebo jiným symbolům. Pro každého má význam něco jiného. Proto vše rádi přizpůsobíme vaší nejtajnější představě.

Naše náušnice vždy vyrábíme z kvalitního sterlingového stříbra. Každý kousek perfektně vyleštíme do vysokého lesku, až vás oči přecházejí. Díky speciální povrchové úpravě nebude stříbro černat.

Naším dalším populárním modelem jsou náušnice písmena. Můžete si vybrat každé jiné nebo obě stejné. Co pro vás budou znamenat? Iniciály? Jména vašich dětí, přítele, rodičů? Vše je plně na vás.

Personalizované šperky skýtají mnoho možností. Stříbrné náušnice s monogramem možná nejsou pro každého, o to originálnější budou mít význam pro vás.

Pokud hledáte spíše stříbrné personalizované přívěsky a náhrdelníky, protože chcete vybrat někomu dárek k narozeninám či ke svátku, doporučujeme se zaměřit na ty se symbolem znamení zvěrokruhu anebo se souhvězdím. Jedná se o velmi kouzelné šperky, které vytvoří úsměv na tváři každé ženě.

Nenašli jste mezi našimi stříbrnými personalizovanými šperky to pravé? Obraťte se na nás. Moc rádi se s vámi spojíme a věříme, že společně vytvoříme šperk na míru, který bude dokonale vystihovat vaší představu.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews