Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Stříbrné personalizované přívěsky a náhrdelníky

Tyto minimalistické šperky potěší každého, kdo se rád vyjadřuje v písmenkách a číslech. Personalizované šperky ze stříbra vás zaujmou, pokud zrovna řešíte, jaký dárek k narozeninám vybrat kamarádce, mamince ke Dni matek, vaší milované dceři nebo jen tak pro radost pro sebe. Zdravá sebeláska je přece tak důležitá.

Naše přívěsky se jménem, náhrdelníky s monogramem anebo datem potěší každou duši, která miluje originální a symbolické šperky.

Pokud víte znamení vašich blízkých, doporučujeme prohlédnout si naše přívěsky se symbolem zvěrokruhu nebo souhvězdím. Každý takový stříbrný přívěsek zdobí ještě decentní diamant. Moc dobře víme, jaký WAW efekt diamanty umí.

Stříbrné personalizované šperky vyrábíme i se jmény domácích mazlíčků nebo i s jejich podobiznou. Jste-li vášnivý pejskař, určitě takový milý šperk oceníte.

Personalizovaný náhrdelník je i krásným dárkem za porod. Nechte na přívěsek vygravírovat jméno čerstvě narozeného miminka včetně data. Anebo vyberte náhrdelník s nožičkou dítěte a k němu doplňte iniciály. Jsme si jistí, že takový originální dárek zahřeje u srdíčka raz dva.

Jestli jste mezi našimi personalizovanými šperky nenalezli to, co jste si vysnili, ozvěte se nám s vaší konkrétní představou. Moc rádi s vámi zkonzultujeme možnosti šperku přímo na míru vás či vaše blízké. Věříme, že společně vymyslíme krásně věci.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews