Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Stříbrné personalizované prsteny

Možná se právě rozhodujete, jaký originální dárek vybrat na nadcházející narozeniny, Vánoce nebo důležité výročí pro vaše blízké. Máme pro vás skvělý tip!

Personalizované šperky nabízí spoustu možností. Zaměřte se na stříbrné personalizované prsteny. V naší nabídce naleznete minimalistické modely, které můžeme ozdobit i třpytivým diamantem nebo jiným drahokamem dle vaší volby. Co vygravírujeme na prsten jako důležité poselství? To už plně přenecháme na vás. Můžeme vám vytvořit stříbrný prsten se jménem, s písmenem, iniciály, důležitým datem, oblíbenými číslicemi, symboly. Nápad na originální rytinu je plně ve vaší režii. Na nás je pak kvalitní zpracování v našem zlatnickém ateliéru v centru Prahy.

Všechny naše stříbrné prsteny vyrábíme se speciální povrchovou úpravou s rhodiem. Díky tomu vám stříbro nebude černat a zachová si stále svoji barvu a šarmantní lesk.
Jsme si jistí, že stříbrný prsten s monogramem může potěšit i vás. Vyberte si písmeno, které symbolizuje vaše jméno, osobní filosofii nebo důležitý milník vašeho života.

Stříbrné personalizované šperky se hodí i pro čerstvé maminky. Uvidíte, jak ji potěšíte dárkem za porod. Šperky se jménem dítěte dokáží vykouzlit úsměv na tváři více, než si myslíte. Představte si, že do prstenu můžeme vyrýt nejen jméno, ale i datum a hodinu narození dítěte. Tomu se říká opravdu originální dárek, který chytne za srdce a navždy zůstane jako krásná památka.

Pokud jste někdy přemýšleli nad stříbrnými pečetními prsteny, ale chtěli jste decentnější variantu, tak stříbrné personalizované prsteny nabízí přesně to, co hledáte. Minimalistický prsten ze stříbra s rodovými iniciály nebo monogramem může posloužit i jako krásný dědičný šperk.

Nenašli jste personalizovaný prsten, který by splňoval vaši představu? Obraťte se na nás s jakýmkoliv nápadem. Moc rádi tvoříme šperky na míru. Pevně věříme, že společně vymyslíme ideální šperk.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews