Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zlaté personalizované náramky

Umíte si představit šperk s textem na přání? Tak přesně takové jsou personalizované šperky. Můžete si vybírat, zda zlatý doplněk ozdobíte jménem, jedním písmenem, iniciály, číslicemi, GPS lokací, QR kódem nebo jakýmkoliv symbolem, který pro vás něco znamená.

Zlaté personalizované náramky mohou mít mnoho podob. Ty naše vyrábíme z recyklovaného 14k zlata. Můžete si vždy vybrat z jemného bílého, klasického žlutého anebo trendy růžového zlata. Každý náramek ručně vyleštíme do nejvyššího lesku. Jsme si plně vědomi, že tato povrchová úprava má velký vliv na celkový dojem ze šperku.

Naše personalizované náramky ze zlata propojujeme s kvalitními řetízky, ale naleznete tu i pár tzv. pevných náramků. Krásně kopírují zápěstí a můžete do nich vepsat, co máte na srdci.

Nejoblíbenější zlaté náramky jsou ty s písmenem a třpytivým diamantem. Naše zákaznice milují i zlaté náramky se jménem. V naší zlatnické dílně jej tvarujeme tak, aby dokonale vyjádřilo vaše pravé já. U šperků s textem si vždy můžete vybrat, jaký font se vám líbí nejvíce.

Pro jakou příležitost vybrat zlaté personalizované náramky? Ideálně jako originální dárek k narozeninám, ke svátku, ke Dni matek nebo na Sv. Valentýna. Pro romantické momenty máme i několik variant náramků se srdíčky.

Zlate personalizované šperky jsou vždy adekvátním šperkem k narození dítěte. Pokud vaše žena upřednostňuje náramky přes zlatými personalizovanými přívěsky a náhrdelníky, určitě jí u nás vyberete ten pravý poklad. Do náramku můžete vygravírovat jméno dítěte, datum narození nebo rovnou oboje.

Personalizované náramky jsou i krásnou památkou pro důležitá výročí nebo životní momenty. Může to být šperk k promoci, povýšení v práci nebo památný šperk na rozlučce se svobodou.

Fantazii se meze nekladou a my pevně věříme, že si u nás vyberete. Pokud jste nenašli šperk podle představ, určitě nás kontaktujte. Moc rádi se s vámi domluvíme na vašem vysněném šperku na míru. Můžete se na nás spolehnout, že společně vymyslíme něco krásného.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews