Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zlaté personalizované náušnice

Kdo by to byl řekl, že i náušnice můžeme personalizovat na vaše přání, že? Pokud i vy nevěříte, mrkněte na naše modely.

Zlaté náušnice nejčastěji vytváříme se jménem. Můžeme je vytvarovat do srdíčka a ozdobit ještě drobným diamantem nebo jiným drahokamem. Na šperk z ušlechtilého zlata vám rádi vygravírujeme cokoliv si budete přát.
Někdo by si rád zvěčnil své jméno anebo jména dětí, jiný dává přednost monogramu, iniciálům, číslicím nebo jiným symbolům. Pro každého má význam něco jiného. Proto vše rádi přizpůsobíme vaší nejtajnější představě.

Naše náušnice vyrábíme ze 14k žlutého, bílého a nebo růžového zlata. Každý kousek perfektně vyleštíme do vysokého lesku, až vás oči přecházejí.

Naším dalším populárním modelem jsou náušnice písmena. Můžete si vybrat každé jiné nebo obě stejné. Co pro vás budou znamenat? Iniciály? Jména vašich dětí, přítele, rodičů? Vše je plně na vás.

Personalizované šperky skýtají mnoho možností. Zlaté náušnice s monogramem možná nejsou pro každého, o to originálnější budou mít význam pro vás.

Pokud hledáte spíše zlaté personalizované náramky, protože chcete vybrat někomu dárek k narozeninám či ke svátku, doporučujeme se zaměřit na ty se symbolem znamení zvěrokruhu anebo se souhvězdím. Jedná se o velmi magické šperky, které vytvoří úsměv na tváři každé ženě.

Nenašli jste mezi našimi zlatými personalizovanými šperky to pravé? Chtěli byste spíše vytvořit náušnice se jménem v kruhu anebo úplně jiné? Obraťte se na nás. Moc rádi se s vámi spojíme a věříme, že společně vytvoříme šperk na míru, který bude dokonale vystihovat vaši představu.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews