Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zlaté personalizované přívěsky a náhrdelníky

Také jste se někdy přistihli, jak toužíte po šperku, který vás dokonale vyjádří, symbolizuje něco opravdu hlubokého, ale stále si zachovává minimalistický styl?
Napadlo vás, že takový krásný doplněk nemusí být velká věda? Personalizované šperky se přesně na takové nápady hodí.

Šperky s monogramem s různým typem písma jsou krásným šperkem nejen pro vaše blízké, ale i pro vás. Zlaté personalizované přívěsky a náhrdelníky vyrábíme z ušlechtilého 14k zlata. Na výběr máte vždy z klasického žlutého zlata, decentního bílého anebo trendy růžového.

Přejete si zvěčnit náhrdelník se jménem vašeho milého, s písmenem svého křestního jména anebo se vám líbí náhrdelníky s vytvarovaným jménem, které se krásně hodí na vrstvení s ostatními zlatými řetízky či náhrdelníky?

Zlaté personalizované šperky jsou o téměř nekonečných možnostech vyjádření. Na to se můžete s námi spolehnout.

Moc dobře víme, jak maminky umí ocenit šperky se jmény dětí. Hledáte-li originální dárek za porod, zlatý personalizovaný náhrdelník je super tipem. Umíme si už teď představit, jak bude plakat samým štěstím a dojetím.

Šperky by měly vzbuzovat emoce, ty pozitivní samozřejmě. Pokud mezi našimi personalizovanými přívěsky a náhrdelníky nenaleznete to pravé ořechové, ozvěte se nám s vaší konkrétní představou. Moc rádi vám vyrobíme šperk na míru. Věříme, že společně vymyslíme krásně věci.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews