Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
PERSONALIZOVANÉ ŠPERKY

Personalizované náramky

Personalizované náramky

Personalizované náušnice

Personalizované náušnice

Personalizované prsteny

Personalizované prsteny

Personalizované náhrdelníky

Personalizované náhrdelníky

Zlaté personalizované šperky

Zlaté personalizované šperky jsou kolekcí, která je šitá každému na míru společně s vámi. Díky těmto šperkům z ušlechtilého zlata dokážete věnovat originální dárek, který vaši blízcí velmi ocení. 

Co si představit pod personalizovanými šperky? Může to být náhrdelník, náramek, prsten, náušnice nebo manžetové knoflíčky, které jsou ozdobeny jménem, iniciály, důležitým datem, GPS lokací, QR kódem nebo symbolem, který pro vás či vaše blízké mnoho znamená.
Fantazii se meze nekladou.

Vyberte si z naší široké nabídky zlatých personalizovaných přívěsků a náhrdelníků ten, který potěší vás nebo vaše blízké nejvíce. Takový šperk ve tvaru srdce se jménem a diamantem může být milým dárkem ke Dni matek anebo na svátek zamilovaných Sv. Valentýna.

Moc dobře víme, jakou radost mají naši klienti ze zlatých personalizovaných náramků. Nejčastěji pro ně tvoříme šperky s monogramem anebo s křestním jménem k narozeninám anebo k svátku. Mnoho maminek má rádo symbolické šperky, které vyjádří jejich bezpodmínečnou lásku k dětem a bližním.

Potkala vás zrovna radostná událost a hledáte šperk k narození dítěte? Vsaďte na šperky s iniciály, náhrdelník s monogramem anebo náramek se symbolem nožičky dítěte.

Kdo si potrpí na minimalistické šperky, jistě ocení i naše zlaté personalizované prsteny. Jeden z našich bestsellerů je prsten ve tvaru písmena s diamantem. Umíte si představit, které zlaté písmeno by vyjádřilo vás nebo vaše blízké?

Nezapomínejme na populární přívěsky se znamením. Naše zlaté náhrdelníky gravírujeme nejčastěji laserem, proto je každá linie symbolu naprosto přesná. Pro každé znamení máme i krásné přívěsky se souhvězdím a diamantem. Dokáží dokonale ozdobit dekolt a provázet vás důležitými etapami života tak, abyste je krásně zvládli.

Nenašli jste typ písma, který by vám vyhovoval? Symbol, který by znamenal přesně to, co chcete vyjádřit? Určitě nás kontaktujte s vaší představou. Moc rádi vám vytvoříme přívěsek nebo náhrdelník na míru tak, aby splňoval vaše představy.