Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
naramky

Náramky

Klasický zlatý náramek CHARE

18,909Kč

Zlatý náramek s diamantem CORA

6,760Kč

Zlatý náramek s diamantem LOKKA

24,690Kč

SALE

Zlatý náramek s laboratorním diamantem LAKA

29,441Kč 32,713Kč

Zlaté náramky, které s nadšením a pečlivostí vyrábíme v magické atmosféře staré Prahy, jsou skvělou variantou šperku pro každou příležitost. Náramek z bílého zlata je decentní záležitostí na každý den v roce, a ten ve žlutém odstínu zlata rozzáří dny šedé a deštivé. Srdce (a ruce) našich zákazníků si poslední dobou získávají i obměny v růžovém zlatě.
V oblasti výroby náramků jsou naší parketou personalizované šperky - zařídíme, aby vám náramek na ruce při každém pohledu připomínal něco speciálního. Co třeba důležité slovo, písmeno, datum svatby nebo i jméno domácího mazlíčka či důležitý QR kód? Dámské náramky jsou perfektní řešení dárku, pokud si nevíte rady s velikostí prstenu nebo jinými preferencemi - zlatý náramek se srdíčkem a decentním diamantem je způsob, jak beze slov vyjádřit lásku a řetízkový náramek s černým diamantem je originální dárek pro dámu, která ví, co chce.
TIP MIALIS: Mohly by vás zajímat i originální šperky.
V nabídce máme překrásné minimalistické náramky, které se v současnosti často nosí na jedné ruce s hodinkami a ostatními šperky. Vrstvení je in a jemné náramky vyniknou v kombinaci s prsteny ze zlata.