Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Zlaté náušnice

Náušnice

Zlaté vločky ARIANA s diamanty

5,790Kč

Zlaté kruhové náušnice ABBY

19,393Kč

Zlaté kruhové náušnice MOZZA

6,393Kč

SALE
SALE
SALE

Zlaté náušnice s quartzy FELI

8,546Kč

Náušnice ze zlata patří mezi jeden z nejkrásnějších doplňků, který může žena nosit. A tak není překvapivé, že se tyto zlaté šperky pyšní obrovskou oblibou. Dají se perfektně kombinovat s jinými šperky a dodají každému dámskému looku ten správný šmrnc. 


Náušnice z naší kolekce se vyznačují skutečně prémiovou kvalitou. Při jejich výrobě dbáme nejen na precizní ruční práci, ale také na výběr prémiových materiálů a samozřejmě na originální designové provedení. Ať už tedy vyberete jakékoliv dámské náušnice, můžete si být jistí, že jejich nositelky budou zažívat pocit luxusu a pohodlí, kdykoliv si je nasadí. Díky širokému výběru si navíc přijdou na své.


Výrazné náušnice jsou perfektní pro speciální příležitosti. Padnou ale do oka především ženám, které chtějí být středem pozornosti. Navrhli jsme je totiž tak, aby poutaly pohledy a dodaly každému outfitu ten pravý wow efekt. Pokud víte, že se vaše milá řadí mezi ty odvážnější, nebojte se věnovat jí originální šperky. 


Luxusní šperky se perfektně hodí jako dárek k výročí nebo třeba potěší také jako dárek k promoci. Významné události si přece žádají významná gesta. Tak co udělat dámě radost třeba diamantovými náušnicemi, pro které je typický neodolatelný lesk symbolizující nadčasovou eleganci. Potěší i perlové náušnice. Ty kombinují tradiční půvab s moderním designem a získají si srdce každé ženy milující nestárnoucí klasiku.


Víme, že jednoduchost je trendy, a proto u nás najdete také minimalistické náušnice. Skvěle se hodí jako dárek k narozeninám. Dají se nosit buď samostatně, nebo jako více náušnic v jednom uchu, což vytváří stylový a neotřelý dojem. Samozřejmě v naší nabídce nechybí ani ikonické náušnice kruhy.


TIP MIALIS: Slaďte šperky se stylem jejich budoucích nositelek a vyberte barvu zlata. Zdobit může nové náušnice bílé zlato, růžové zlato nebo tradiční žluté zlato. Tak nezapomeňte zvolit to, které se k nové majitelce hodí nejvíce. 


Všechny ručně vyráběné náušnice z naší kolekce si můžete prohlédnout online. Nebo si zarezervujte termín v klenotnictví v Praze a omrkněte vybrané šperky. Třeba vám padnou do oka nejen náušnice, ale také prsteny, náhrdelníky či náramky!

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews