Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:
Zlaty prsteny

Prsteny

SALE

Zlaté prsteny - skvosty, které můžete hrdě nosit jako symbol narození dítěte, ukončení důležité životní etapy nebo prostě proto, že jste se do něj zamilovali. Jsou to ale také tradiční i netradiční zásnubní prsteny a prsteny s drahokamy, které zažívají poslední dvě sezóny velký boom - drahé kameny propůjčují své ctnosti tomu, kdo je s láskou nosí. Prsten s kamenem se pak snadno může stát vaším osobním amuletem. Prohlédněte si například výrazný prsten se smaragdem, originální salt´n´pepper diamanty nebo kouzelný mechový achát.
A v jaké barvě si zlaté šperky vybrat? Prsteny z bílého zlata jsou ´malé černé´ mezi šperky. Jsou univerzální a vždy udělají dojem, ať už se jedná prsten s diamantem, nebo jasně definovaný kroužek bez kamene, který lze při další příležitosti kombinovat s něčím výraznějším například z kategorie zlaté náramky.
Prsten z růžového zlata se může stát třeba krásným dárkem od maminky dceři - růžové zlato je něžné a zároveň moderní. Co zavést novou tradici a investovat do šperku, který se bude ve vaší rodině dědit z generace na generaci? Kromě kategorie zlatých prstenů by se vám mohl pro tento účel líbit některý z prstenů z řady minimalistické šperky. Ty jsou v poslední době stále vyhledávanější - hodí se jako základní nadčasové šperky, které se dobře doplňují s jakýmikoliv jinými šperky.
Zlatý prstýnek ze žlutého zlata je na poli šperků navždy tradičním artiklem, který nepodléhá módě a nikdy s ním nešlápnete vedle. Můžete vsadit na přátelství s diamanty, nebo vybrat prsten s ametystem, rutilovým křišťálem nebo jiný originální prsten. Ostatně, vytvořit vaši osobní kombinaci nebo sladit vše v jednom stylu se vám snadno podaří s náušnicemi z řady náušnice ze zlata.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews