Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Co si nechat vyrýt na snubní prsteny? Nabízí se datum nebo soukromá přezdívka..

Rytí na snubní prsteny je v posledních letech trendem. Novomanželé chtějí nosit šperky, které jim budou jejich velký den připomínat. Zatímco někteří volí datum narození, který je podle průzkumů to nejčastější, co se na šperky na celý život nechává vyrýt, jiní volí například motto nebo citát, který jim bude jejich společné kroky životem zpříjemňovat. Na snubní prsteny se však nemusí vyrýt jen datum nebo citát, možností je daleko více.

Soukromé přezdívky

Jednou z možností, co si nechat vyrýt na snubní prsten, jsou rozhodně soukromé přezdívky. Snubní prsteny jsou velice osobní záležitostí, proč by neměly ukrývat oslovení, jež zachycuje intimitu vztahu? Ideální jsou takové přezdívky, kterými se oslovují jen v páru, nikoli kterými se oslovují v partě přátel. Vyrytí soukromých přezdívek je jasnou volbou zejména v okamžiku, kdy má přezdívka opravdu velký význam.

Otisk prstu

Zejména mladí novomanželé nevymýšlí citáty, přezdívky nebo motta. Preferují trochu osobnější rytinu, a to rytinu otisku prstu. Zatímco nevěsta má ve svém snubním prstenu ukrytý otisk prstu svého nastávajícího, muž má na vnitřní straně snubního prstenu vyrytý otisk prstu své vyvolené. Dnes vyrytí otisku prstů není nic složitého, dokonce je to poměrně snadné a rychlé. Díky tomu tak můžou novomanželé vždycky nosit kousek toho druhého.

Název společné písně

Snubní prsteny jsou šperky na celý život, proč by proto neměly ukrývat něco, co máte společného a na co budete společně vzpomínat do konce svých dní? Proč si nenechat vyrýt na vnitřní stranu snubního prstenu název společné písně, při které jste se seznámili, na kterou jste tančili na diskotéce a na kterou jste také měli svůj první novomanželský tanec? Společná píseň je poměrně důležitá součást milostného vztahu a oba z párů se při jejím poslechu usmějí a vzpomenou si jeden na druhého.

Products Related To This Article