Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Znamení zvěrokruhu o vás leccos prozradí. Pomůže i s výběrem šperků!

V jakém znamení jste se narodili? Jste blížencem, střelcem, kozorohem nebo snad rakem? Možná si říkáte, že to není důležitá informace, ale opak je pravdou. Znamení zvěrokruhu totiž o člověku mnoho prozradí. Napoví, jakou máte povahu nebo jaké jsou vaše vlastnosti. Dokonce odhalí i to, jakým jste milencem/milenkou či z čeho máte strach. I když se zdá být astrologie až hrůzostrašná, umí nám i v něčem pomoct. Například při výběru šperků je znamení zvěrokruhu nápomocné. Ke každému znamení se totiž hodí trochu jiné šperky.

Každému znamení náleží jiný šperk, který je pro něj charakteristický. Vystihuje povahu i vlastnosti člověka. Šperky vybrané podle znamení zvěrokruhu jsou proto velmi osobním dárkem, i když se tak na první pohled nejeví.

Pro blížence křišťál, pro berana diamantové šperky

Narodili jste se v období od 21. května do 20. června? Pak vám náleží křišťálové šperky. Křišťál je kamenem blíženců a jsou mu často přisuzovány zdraví prospěšné účinky. Umí ulevit od alergických kožních onemocnění a také podporuje vnímání jeho nositele.

Pro berany je zase typický diamant a diamantové šperky obecně. Ať už bude člověk narozený ve znamení berana nosit diamantové náušnice nebo diamantové prsteny, vždy budou podpořeny jeho silné stránky. To je totiž hlavní vlastnost diamantu – kamenu, který je považován za úlomek hvězd.

Pro lva rubín, pro štíra šperky s opálem

Štír je velice specifické znamení známé především svou nehynoucí vášní a loajalitou. K jeho silným stránkám patří také vynalézavost a dynamičnost. Právě proto ho nejvíce vystihuje opál, který by měl být také obsažen ve špercích, jež si pořídí do své sbírky. Opál dokonale vystihuje povahu štíra a je známý především díky svým pableskujícím barvám duhy.

Rubín zlepšující duševní stavy, zmírňující záněty a jeden z nejcennějších drahých kamenů je specifický pro lva - nebojácné a vůdčí znamení, které označuje jedince narozené v období od 23. července do 22. Srpna.

Products Related To This Article