Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Minimalistické šperky jsou nestárnoucím hitem. Jak je vybrat a správně kombinovat?

Minimalismus je nedílnou součástí designového světa. Oslovuje především milovníky jednoduchosti a odpůrce kýčů. Už několik dlouhých let patří právě minimalismus k tomu, co lidé vyznávají a jak žijí. Pokud bychom se na tento styl měli podívat ve světě šperků, řekli bychom, že minimalistické šperky jsou nadčasovými, nestárnoucími a stále moderními. Nezaberou moc místa ve šperkovnici a každá žena s nimi vymyslí nespočetně mnoho kombinací.

Dnes mají minimalistické šperky mnoho podob. I proto je buď můžete nosit v minimalistickém stylu, kdy s nimi zacházíte opatrněji a kdy to s nimi nepřeháníte, nebo si s nimi lze pohrát tak, abyste vypadala ženštěji.

Při výběru minimalistických šperků hraje roli i jejich tvar


Minimalistické šperky, jako jsou zlaté náušnice nebo různé náhrdelníky, jsou typické svými geometrickými tvary. K typickým tvarům minimalistických šperků patří tedy kruh, trojúhelník nebo rovné linie. Šperky jsou tak jednoduché, že je k jejich výrobě potřeba jen hrstka materiálu. V opačném případě u extravagantních šperků je spotřeba materiálů obrovská!

Pokud chcete nechat vyniknout svůj obličej, jsou minimalistické šperky pro vás to pravé. Jejich sympatická velikost a jednoduchost zbytečně neupozorňuje a nepřevyšuje rysy obličeje. Při výběru náušnic, řetízků nebo prstenů vždy pamatujte na efekt, kterého chcete nošením minimalistického šperku dosáhnout. Zatímco ostřejší tvary obličej prodlužují, kulaté náušnice umí tvary obličeje spíše podpořit. Na tvaru minimalistických šperků tedy záleží.

Jak správně kombinovat minimalistické šperky


Ať už si pořídíte stříbrné náušnice nebo minimalistický šperk z růžového zlata, je třeba šperk správně zkombinovat. Jak již bylo zmíněno, s minimalistickými šperky lze vykouzlit nespočetně mnoho kombinací. Při stylizování outfitu se nebojte jednotlivé řetízky či jiné minimalistické šperky kombinovat společně. Například kombinací řetízků stejného typu vykouzlíte elegantní a harmonický výsledek. Nebo se nebojte vrstvení prstenů, jež mají odlišné tvary.

Minimalistické náramky, prsteny, náhrdelníky nebo náušnice mohou být součástí romantických outfitů i business stylu. Jak se rozhodnete kombinovat šperky vy? Vsadíte na vrstvení nebo na jednoduchost každého jednoho jedinečného kousku?


Products Related To This Article