Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Zlatý snubní prsten RINDAL ve tvaru srdce

  • Zlatý snubní prsten RINDAL ve tvaru srdce
  • Zlatý snubní prsten RINDAL ve tvaru srdce
  • Zlatý snubní prsten RINDAL ve tvaru srdce
  • Zlatý snubní prsten RINDAL ve tvaru srdce
  • Zlatý snubní prsten RINDAL ve tvaru srdce
  • Zlatý snubní prsten RINDAL ve tvaru srdce
Product Code:RINDAL

Zlatý snubní prsten RINDAL ve tvaru srdce

  • 16,609Kč
POUZE DÁMSKÝ PRSTEN
POUZE PÁNSKÝ PRSTEN

POPIS A SPECIFIKACE

Description and attributes

Zlatý snubní prsten RINDAL ve tvaru srdce

Miniaturní srdíčka ze zlata, které se podél celého obvodu symbolicky střídají a vytváří ideální kroužek Prsten bude na vašem prstíku vždy připomínat ryzost vašich citů a lásky, kterou chováte jeden k druhému.

✓ DOPRAVA ZDARMA 
✓ Luxusní krabiČKA
✓ Změna velikosti zdarma
✓ DOživotní záruka
✓ GRAVÍROVÁNÍ ZDARMA

DODÁNÍ DO 7 - 14 PRACOVNÍCH DNŮ

Pokud máte speciální termín a šperk byste potřebovali dříve, dejte nám prosím vědět.

DETAILNÍ POPIS
TLOUŠŤKA 1.3mm
TYP KOMFORTNÍ TYP (Comfort fit)
KOV Zlato 14K nebo 18K
PŘIBLIŽNÁ VÁHA Pánský - 4.8g / Dámský - 2.6g *Váha podle šířky 2.7mm dámský / 4mm pánský ve zlatě 14K

More information

BUĎTE UNIKÁTNÍ

V Mialis věříme, že šperky by měly být jedinečné, stejně tak, jako chvíle, vzpomínky a lidé, kterými se obklopujete. Neměly by to být jen produkty z katalogu, které nosí miliony dalších. Šperk by měl být vyrobený jen a právě pro vás. Albert Mustaev je v Mialis zlatníkem a CEO v jedné osobě a vyrábí množství minimalistických kousků. Jsme zapálení do toho, co děláme, a proto jsme se rozhodli nabídnout krásné, dostupné a personalizované šperky pro všechny. S Mialis se můžete spolehnout na naše odbornosti a znalosti při vyrábění šperků.

Pracujeme výhradně s přírodními kameny

Diamond free icon

Pro výrobu našich šperků pracujeme výhradně s nejlepšími drahými kameny, které jsou certifikovány GIA, ČGL, HRD, IGI. Zkusíme vám trochu přiblížit co to vlastně znamená.

Certifikáty drahých kamenů jsou jako jejich rodné listy. Vysvětlují charakteristiku kamenů, jejich původ a to, že se těmito kameny smí manipulovat a obchodovat. Je to jistá záruka kvality a transparentnost obchodníka. Taktéž certifikát obsahuje veškeré přesné údaje drahého kamene, což umožňuje adekvátně ohodnotit výsledný šperk a mít jistotu v jeho pravosti.

Certifikát je opatřen vodoznakem, mikrorazítkem a holografickou plombou. Tyto úrovně zabezpečení jsou známkou jeho pravosti. Taktéž je certifikát opatřen identifikačním číslem, které si můžete ověřit na oficiální webové stránce GIA a potvrdit si tak jeho pravost. Kromě toho je na rundistě (boční hraně drahého kamene mezi horním a dolním výbrusem) certifikovaných drahých kamenů v laboratořích GIA,  je laserem vypáleno logo společnosti a unikátní číslo certifikátu. Tento nápis se dá na diamantu prověřit přes 10x zvětšovací lupu.

Všechny výrobky s diamanty, které se vyrábí a prodávají pod značkou Mialis Jewelry mají vždy certifikaci GIA. Proto zákazníci nemusí mít strach o původu a kvalitě šperků a hlavně se o této kvalitě mohou vždy přesvědčit a zkontrolovat ji. Ke každému výrobku s drahými kameny přikládáme certifikační pasport a v případě, že ztratíte certifikát ke svému šperku, je drahý kámen vždy opatřen laserovým nápisem na hraně, který o něm poví vše.Vyrobíme pro vás zásnubní prsteny jaké si budete přát


Wedding ring free iconVolba snubních prstenů je jeden z důležitých společných kroků. Musíte správně vybrat profil prstenů, který vám ideálně padne. Nezapomínejte - snubní prsteny jsou na celý život. Proto by žádný jedo detail vás neměl dráždit a mělo by pro vás být maximálně příjemné a pohodlné. Profily (jinými slovy to je forma prstenu v příčném řezu) jsou různých tvarů. Tak si pojďme říci, jaké vlastně profily prstenů jsou.


Jedním z nejoblíbenějších profilů je plochý profil. Prsteny s plochým profilem mají ideální hladkou plochou formu jak z vnitřní tak i z vnější strany.


Pokud vidíte prsten, kde je vnější strana plochá a vnitřní naopak dokulata, tak je to prsten s plochým vnějším profilem.


Existují i jiné druhy profilů, například, kulatý. Takový prsten má formu jak z vnitřní tak i z vnější strany zakulacenou.


Fantazijní profil prstenu (nebo zahnutý) - vnitřní strana prstenu je kulatá a vnější více zahnutá do středu.


Snubní prsten v řezu také může být oválný, obdélníkového tvaru, mít D-profil, se spodní nebo dolní plochou částí.


Prsteny oválného profilu - jsou neměnnou klasikou. Ideálně padnou a jsou velmi pohodlná v každodenním nošení.


Prsteny s obdélníkovým profilem vypadají více extravagantně, a D-profil padne ideálně tomu, kdo chce neobvyklý originální design: naši zlatníci mohou samozřejmě ozdobit jakýkoliv profil prstenu gravírováním.


Co se týče šířky prstenů, je to individuální volba ženicha a nevěsty. Chtěli bychom ale podotknout, že snubní prsteny se ve většině případů dělají v rozmezí šířky 2 až 10 mm. U mužů je nejčastější šířka prstenů 4-5 mm u žen zpravidla 3-4 mm. Doporučujeme šířku prstenu volit dle personální velikosti ruky a prstů, aby prsten na ruce nevypadal příliš masivně či naopak nezanikal.

.  


Veškeré drahé kovy používané pro výrobu našich šperků prošly kontrolou puncovního úřadu a mají puncovní značku


Anvil free icon

Certifikaci drahých kovů provádí zásadně státní puncovní úřad, který je specializovaný pro dané certifikace a který má náležitou akreditaci pro daný typ zkoušek. Tím bychom chtěli zdůraznit, že veškeré drahé kovy, které používáme pro výrobu našich šperků, mají puncovní značku puncovního úřadu, které je důkazem pravosti drahých kovů.


Pracujeme se všemi druhy drahých kovů a to především se zlatem 750(18k), zlato 585(14k), stříbro 925 punc a platina 950 punc. Vaší pozornosti by neměly ujít také výrobky z kombinovaných drahých kovů. Všechny produkty vyráběné pod značkou Mialis Jewelry jsou certifikované dle mezinárodních standardů.


K čemu je zapotřebí certifikace drahých kovů? Vysvětlíme!


Certifikace drahých kovů je důležitá především pro určení pravosti. Je to známka toho, že kov prošel potřebnými zkouškami puncovního úřadu a splňuje tak všechny požadavky týkající se kvality a bezpečnosti.Gold Ingots free icon

.  

GIFT PACKAGING

All our jewelry is carefully packed with the greatest love and care. Each jewel is securely stored in a luxurious box with the Mialis logo and at the same time wrapped in gift wrapping paper with a ribbon. Jewelry will not be damaged or lost, and you don't have to worry about gift wrapping. Along with the box, a certificate of authenticity of the gems and materials used, including their parameters, is issued for each piece of jewelry. We ship all our packages in a paper box without unnecessary plastics to minimize the impact on the environment.

VIP CARE

With us, you can be sure of quality and individual care for each customer. We are always ready to consult with you any question regarding the production of your dream jewelry or about the time and method of shipment. You can contact us online or arrange a personal meeting in our showroom in the center of Prague. It doesn't matter if you are creating an order for a silver piece of jewelry or a luxury piece of jewelry with diamonds. Even a small purchase is a big purchase for us. That is why we value every customer. A lifetime warranty on all jewelry, including free shipping, is our long-standing standard.

PREMIUM MATERIALS

With us, you can be sure that we make all our jewelry from the best materials. We take care of the selection of precious metals and gems. We most often work with 14k and 18k gold, silver and platinum. With us, you can be sure that gold will not change its color and will prevent oxidation. We devote enough time to the final surface treatment of jewelry to achieve the best result. We only buy diamonds and gems from proven suppliers who worship the same philosophy as us. In our goldsmith studio, we also produce jewelry from recycled gold to meet our commitment to sustainable development in jewelry, and especially to our planet.

Handmade

Unique handmade jewelry accentuates your individuality and gives the feeling of excellence. Choose the experienced jeweler with a refined taste. Manual creation of jewelry requires the utmost diligence and dexterity, a fair amount of self-confidence and also a responsibility. The experienced jeweler will make for you a chosen piece of jewelry and even customize it according to your wishies. A jewelry made of precious metals is a great gift for a festive occasion but will also adorn even an ordinary day.

custom-preview

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews