Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Slavíte výročí? Tipy na dárky, kterými potěšíte!

Ať už slavíte roční, pětileté nebo patnáctileté výročí, je to důvod k oslavě. A to jak v případě, že slavíte výročí společného partnerského života nebo rovnou výročí svatby. Jelikož je takový den jen jednou v roce, vyplatí se pojmout oslavy trochu netradičně a originálně. Co zamířit na luxusní večeři do Michelinské restaurace nebo naplánovat romantický piknik na vašem oblíbeném místě? Ať už se rozhodnete pro večeři, romantický piknik nebo pro spontánní výlet, v žádném případě nesmíte opomenout dárek. Jenže jaký by měl být, aby potěšil?

Šperky jsou sázkou na jistotuCo ženu dostane do kolen? Rozhodně šperky! Každá žena si ve své sbírce zaslouží mít kvalitní šperk, který jí bude připomínat oslavované výročí. Musíte se však trefit do vkusu. Pokud si nejste jistí tím, jestli je drahá polovička milovnicí klasiky nebo moderních kousků, raději vsaďte na jednoduchost, protože s tou se nic nezkazí.

V jednoduchých špercích se skrývá krása. V případě nevědomosti vsaďte na stříbrné šperky bez zbytečného zdobení nebo na zlaté šperky, které budou bez barevných drahokamů. Drahokamy v prstenech nebo náhrdelnících by měly být spíše v neutrálních tónech čili ideální jsou drahé kameny zbarvené do černa, bíla nebo do odstínu tmavě modré.

Ať už se rozhodnete pro zlaté šperky nebo stříbrné šperky, vždycky si buďte jistí vysokou kvalitou. Právě na kvalitě v tomto případě záleží. Jistě své lásce nechcete věnovat šperk, který jí zanedlouho zrezne.

Perlové náušnice nebo zlatý řetízek?


Stále si nejste jistí tím, čím potěšíte svou drahou polovičku na výročí? Nebo si jen neumíte vybrat z množství šperků, které je vám nabízeno v klenotnictví? Nikdy nic nezkazíte, pokud ženě darujete perlové náušnice. Jedná se o nestárnoucí klasiku, která se nosila, nosí a bude nosit. Snadno se kombinuje především s elegantnějším outfity, k nimž se doplní lodičky a psaníčko.

Další možností je zlatý řetízek. Klidně ho může zdobit i diamant. Hezky vyplní dekolt hlavně u halenek s výstřihem do V, ovšem snadno se kombinuje i s ležérnějšími outfity. Jinými slovy je to univerzální šperk, se kterým nemůžete šlápnout vedle.

Vedle nešlápnete ani s diamantovými náušnicemi, které jsou skvělým dárkem zejména při výročí svatby. Je to velmi luxusní kousek, se kterým se žena bude ráda chlubit.


Products Related To This Article