Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Blíží se váš svatební den? Vyberte si jedinečné snubní prsteny!

Snubní prsteny jsou klenoty na celý život, proto se nevyplatí podcenit jejich výběr. Jelikož se na prsteny budete dívat denně po dobu dlouhých let, měly by vám přesně padnout do vkusu. Samozřejmě můžete vsadit na klasiku v podobě lesklých snubních prstenů z bílého zlata či stříbra. Vsadit ale můžete i na netradičnost a denně svou ruku s prstenem tím pádem obdivovat. Pro jakou možnost se rozhodnete?

Jedinečnost, netradičnost, výjimečnost. To je pravděpodobně to, pro co jste se rozhodli. A udělali jste dobře! Klasické lesklé snubní prsteny jsou sice nestárnoucí klasikou, ale jejich kouzlo se nedávno přeneslo na modernější snubní prsteny, které pro jejich zpracování leckdo obdivuje.

Prsteny s tepaným povrchem pro všechny milovníky aktuálních trendů


Zakládáte si na tom, aby vaše svatba byla podle posledních módních trendů? Máte ty nejmodernější svatební šaty, dokonale uvázanou kytici z lučního kvítí a chcete je doplnit o stylový snubní prsten? Jasným vítězem jsou prsteny s tepaným povrchem, které se už nějaký ten pátek drží na vrchních příčkách žebříčku aktuálních trendů ve světě šperků. Jestliže se nebojíte být jiní, už máte vybráno.

Nebo vás snad zaujmou snubní prsteny s jiným atypickým povrchem? K netradičním, leč velice moderním snubním prstenům se řadí i ty, které jsou ve škrábaném stylu. Opět se jedná o originální provedení, díky němuž nebudete své prsteny chtít nikdy sundat.

Matné snubní prsteny pro fanoušky jednoduchosti


Patříte k jedincům, kteří preferují jednoduchost před kýčem či přezdobení? Ideální volbou budou snubní prsteny s matným povrchem, které jsou velice elegantní a moderní. Oproti klasickým lesklým snubním prstenům příliš nevynikají na ruce, přesto si získávají nejen vaši pozornost, ale i pozornost kolemjdoucích. Jestliže se řídíte heslem “v jednoduchosti je krása”, dovolujeme si říct, že jsou matné snubní prsteny vítězem v soutěži o nejlepší snubní prsten.


Products Related To This Article