Shop now already discounted lab-grown diamond jewelry with an additional 5% off! Use code 5LAB!

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Slaví žena kulatiny? Co jí darovat, když dosáhne třiceti, čtyřiceti nebo padesáti let?

Koupit ženě vhodný dárek, který ocení, to se jeví jako nelehký úkol. Doslova na lámání hlavy dochází ve chvíli, kdy se blíží kulatiny oslavenkyně. Darovat něco, co potěší, co možná i rozpláče nebo co alespoň udělá radost, není snadné. S čím však vždy zaručeně oslníte, je šperk. Ženy totiž šperky milují v jakémkoli věku. Neutrácejte proto za letenky, drahou večeři nebo za exotickou dovolenou. Kvalitní šperk je to, co ženě zůstane po dobu dlouhých let a co ženě připomene její kulaté narozeniny.

Když žena slaví třicet let

Šperky jsou sice dokonalým dárkem, na druhou stranu není snadné vybrat ten pravý. Nabídka klenotnictví je v současné době obrovská, proto vybírejte na základě na jejího věku. Pokud žena dosáhne třicítky, znamená to, že je stále ještě plná životního elánu. Většinou mají takové ženy dobře našlápnutou kariéru, také partnera, kterého si chtějí vzít. Mají taktéž přesně stanovené vize a cíle, neprahnou po levných věcech, ale raději oceňují dlouhotrvající kvalitu a luxus. Proto jsou pro ně ideálním dárkem diamantové šperky. Ať už pořídíte ženě diamantový náhrdelník zdokonalující její dekolt nebo diamantové náušnice, které bude moct vytáhnout na plesy či firemní akce, jednoznačně zabodujete.

Když žena slaví čtyřicet let

Když žena dosáhne čtyřicátého roku života, většinou má stálou práci, manžela, také děti a dům. Zdálo by se, že má všechno, po čem kdy toužila. Proto je výběr šperků trochu náročnější. Co ji však jednoznačně potěší, je vkusný, ale střídmý minimalistický šperk. Minimalistické šperky jsou dnes oblíbené především proto, že jsou jednoduché a snadno se kombinují. Navíc nejsou nijak extravagantní, což ženy po čtyřicítce oceňují.

Když žena slaví padesát let

Oslava padesátin je vždycky velkolepá, proto stejně velkolepý by měl být dárek, který ženě koupíte. Šperk by měl být v tomto případě naprosto jedinečný, přece jenom se slaví půl století aktivního života. Na šperku tedy rozhodně nešetřete a sáhněte například po perlách. Perly jsou nadčasové, nestárnoucí a pro ženy oslavující padesátiny jako dělané.


Products Related To This Article