Book an appointment for a personal meeting to choose jewelry in our showroom

Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Naše novinky

Tepané snubní prsteny BRITTON

25,998Kč

Prozkoumejte trendy šperky pro letošní rok! Tentokrát u nás naleznete mnoho zlatých šperků především se safíry, moissanity nebo s lab grown diamanty, ale také minimalistické šperky nebo šperky inspirované přírodou.


Pokud hledáte šperky na každodenní nošení, nebojte se sáhnout po kouscích, které budou v jiné barevné paletě, než máte běžně v šatníku. Letos budou v kurzu barevné drahokamy, jako třeba safírové šperky. Jen si představte, jak můžou safírové náušnice či prsten se safíry rozzářit váš outfit. Nádherným doplňkem se také mohou stát crawler náušnice. 


Diamantové šperky asi nikdy nevyjdou z módy! V tomto roce ale v naší nabídce najdete více lab grown diamantů, které se od vzhledu a vlastností přírodních diamantů nikterak neliší, jen představují jejich etičtější variantu. Skvělou alternativou k diamantům jsou také šperky s moissanity. Okouzlující lesk a o poznání nižší cena z nich činí velmi žádané kousky, a i ty mají mezi našimi novinkami své místo.


Připravujete se na žádost o ruku? Najděte originální zásnubní prsten u nás. Unikátní design, ruční práce, doživotní záruka a kvalitní materiály jsou u nás samozřejmostí. Vyberte si netradiční zásnubní prsten s jedním kamenem nebo více. Mezi novými designovými šperky naleznete mnoho prstenů s kameny v kite tvaru, ale samozřejmě narazíte i na klasické round tvary. Navíc máte první úpravu velikosti prstenu v našem pražském klenotnictví zdarma. A věřte, že to je neocenitelný benefit, díky kterému se stane výběr zásnubního prstenu zábavou a nikoliv stresem.


Tento rok jsme se zaměřili na ruční výrobu originálních snubních prstenů s různými druhy povrchů. Některé jsou zdobeny tepaným povrchem, jiné zase připomínají stromovou kůru. Naše minimalistické snubní prsteny sází na eleganci a  organické tvary – takže představují ideální volbu pro ty, kteří nehledají nic extravagantního, ale ani úplnou klasiku. Téměř u všech modelů si můžete zvolit vlastní šířku, barvu zlata a především správnou velikost. Řekněte si ANO s našimi netradičními snubními prsteny, které jen tak někdo nemá.


Letos vás čeká mnoho zajímavých novinek! Nenechte si je ujít a podívejte se na nejnovější trendy šperky z naší zlatnické dílny v Praze. A nezapomeňte, nemusíte se 100% řídit tím, co je in. Nejvíc vám to bude slušet, když se budete cítit dobře, tak na to myslete i při výběru nových kousků!


Take a look at Mialis jewelry customers' reviews