Total: 0Kč
Checkout
Item added to your cart

Price:

Novinky 2023

Fancy diamantový prsten NOBILIS

49,381Kč

Tepané snubní prsteny BRITTON

23,998Kč

Zlatý prsten se safíry ANNE

49,778Kč

Prozkoumejte s námi naše nejnovější unikátní šperky pro rok 2023! Naleznete tu mnoho exkluzivních šperků především s lab grown moissanity, s barevnými drahokamy nebo surovými diamanty. Na naše designové šperky jsme v rámci udržitelného rozvoje ve šperkařství použili jak recyklované zlato, tak laboratorně vytvořené kameny. Milovníci přírodních materiálů si také přijdou na své. 

Připravujete se na žádost o ruku? Najděte vysněný zásnubní prsten u nás. Unikátní design, ruční práce, doživotní záruka a kvalitní materiály jsou u nás samozřejmostí. Vyberte si netradiční zásnubní prsten s jedním kamenem nebo více. Mezi novými designovými kousky naleznete mnoho prstenů s baguette kameny nebo ve tvaru markýz či hexagon. První úprava velikosti prstenu je v našem pražském klenotnictví zdarma. Benefit, díky kterému se stane výběr zásnubního prstenu zábavou a nikoliv stresem.

Letos jsme se zaměřili na ruční výrobu originálních snubních prstenů s různými druhy povrchů. Téměř u všech modelů si můžete zvolit vlastní šířku, barvu zlata a především správnou velikost. Řekněte si ANO s našimi netradičními snubními prsteny, které jen tak někdo nemá.

Podívejte se na nejnovější trendy šperky z naší zlatnické dílny z Prahy.

Take a look at Mialis jewelry customers' reviews